USD: EUR:
... в Запорожье
Фонд Ріната Ахметова привіз до України 300 000 експрес-тестів на коронавірус

Фонд Ріната Ахметова привіз до України 300 000 експрес-тестів на коронавірус

Сьогодні 300 000 експрес-тестів на коронавірус, закуплених Фондом Ріната Ахметова, прибули вантажним бортом із Китаю до Борисполя.

Усі тести Фонд Ріната Ахметова передасть Міністерству охорони здоров’я для діагностування COVID-19 у всій Україні. Їх доставили до України за підтримки Офісу Президента України. Це найбільша партія діагностичних матеріалів у рамках програми Фонду з боротьби з коронавірусом в Україні. Найближчим часом Фонд передасть ще 20 000 подібних тестів.

– 300 000 експрес-тестів уже в Борисполі. У переліку медичних потреб, який МОЗ передав Фонду Ріната Ахметова, тести поряд з апаратами штучної вентиляції легенів були відзначені як перший пріоритет. Своєчасне тестування та виявлення хворих – один із головних інструментів у боротьбі з епідемією. Засновник Фонду поставив завдання якнайшвидше допомогти країні та закупити мінімум 300 тисяч тестів і мінімум 200 апаратів ШВЛ. Фонду вдалося розв’язати це складне завдання та почати доставляти тести й обладнання упродовж декількох днів. Це внесок Ріната Ахметова в боротьбу з епідемією, – розповіла Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Рінат Ахметов направляє 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19. Для допомоги країні він об’єднав усі ресурси: благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM. Зокрема, додатково буде придбано як мінімум 200 апаратів штучної вентиляції легенів та інше обладнання для порятунку людей.

Крім того, представники команди Ріната Ахметова включаються в роботу обласних штабів із боротьби з коронавірусом у Донецькій, Луганській, Львівській та Івано-Франківській областях. А також у роботу штабів у містах присутності групи SKM – у Запорізькій і Дніпропетровській областях. Ці штаби створено за розпорядженням Президента України.

Фонд Ріната Ахметова ще в лютому, за особистим рішенням Засновника, першим у країні відреагував на світовий виклик загрози пандемії коронавірусу. Уже закуплено та передано МОЗ обладнання для ефективного лікування ускладнень COVID-19: висококласні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) SERVO-I UNIVERSAL і SERVO AIR шведського виробництва та кисневі концентратори.

Фонд також придбав і передав засоби індивідуального захисту для українських медиків: унікальний ізолювальний мобільний бокс для транспортування інфекційних хворих EgoZlin biobag EBV, захисний біологічний і протихімічний костюм із фільтрувально-вентиляційною установкою EOBO-20 EgoZlin, захисні одноразові комбінезони від хімічних засобів, інфрачервоні термометри з лазерною указкою, багатошарові респіратори, захисні маски, окуляри.

Ще 22 апарати ШВЛ встановлено в автомобілях неонатальної швидкої допомоги, переданих Фондом у всі округи країни за проєктом «200 швидких для України».

Фонд Ріната Ахметова також закуповує аналізатори експрес-тестів на коронавірус у комплекті з тест-картриджами для них.


Читайте також:

Ахметов спрямовує 300 мільйонів гривень на боротьбу с коронавірусом

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Подписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

5

АМОН2020-04-02 01:37:09
(Монополіст «під прикриттям»:як олігарх Ахметов взяв під контроль цілу промислову галузь | СХЕМИ №229). Рінат Ахметов – найбагатший український олігарх. Гірничо-металургійний комплекс, енергетичні й страхові компанії, банк, медіа, транспортний бізнес, сільське господарство, елітна нерухомість – це загальний, але далеко не повний перелік його нинішніх активів. І він продовжує їх примножувати. І хоча з одного боку він декларує відкритість у своєму бізнесі – з іншого, намагається не афішувати сумнівні надбання. Наприклад, якщо актив дістається йому за сумнівних обставин, то до моменту його «легалізації», Ахметова у бенефіціарах не побачити. Натомість якщо пошукати, у нетрях кіпрських реєстрів можна буде виявити його близьких бізнес-партнерів, ексрегіоналів і пов’язаних менеджерів. Схоже, саме завдяки такій схемі олігарх зосередив у своїх руках контроль над цілою галуззю коксохімічної промисловості та розширив карту металургійних активів, в обхід дозволу АМКУ. ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/yrE9UH8HUXQ
АМОН2020-04-02 01:36:42
(Україна-США: подвійні правила олігарха Ахметова || СХЕМИ №243) Найбагатший і один з найвпливовіших українських олігархів Рінат Ахметов. Бізнесмен, який монополізує цілі галузі промисловості в Україні і розширюється за кордоном. В портфелі активів мільярдера, зокрема, вугільний бізнес у США. Там він скупив низку шахт, видобуває вугілля і експортує його в Україну на свої коксохімічні заводи. Але методи роботи олігарха на батьківщині та за кордоном суттєво відрізняються. Як встановило розслідування Надії Бурдєй: у США компанії українського олігарха платять мільйони доларів штрафів за порушення вимог безпеки на своїх підприємствах. Натомість, в Україні після вибуху на заводі до відповідальності притягують хіба що пересічних працівників цього ж заводу. Примітно, що двоє інших українських олігархів Дмитро Фірташ та Ігор Коломойський вже потрапили в поле зору правоохоронних органів і мають суттєві проблеми із законом у Сполучених Штатах. А як щодо Ріната Ахметова? ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/Uo3KuKP-_sI
АМОН2020-04-02 01:36:16
(Магія джинси: єдинороги відкрили дитячий майданчик). Як перетворити погану реальність у хорошу? Для цього навіть не потрібна магія, а тільки чарівне явище "джинса". Або простіше - "заказуха". Вона може перевтілити все гидке, страшне і моторошне на все прекрасне. Джинса настільки могутня, що здатна перетворити Ляшка на онука Бетмена... ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/90ZCQUMCSJ0
АМОН2020-04-02 01:35:46
(Майкл Щур про Ахметова та його телеканал). ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/LDfV6uHoPkk
АМОН2020-04-02 01:35:21
("МИСЛИВЕЦЬ" ЗА ЖУРНАЛІСТАМИ. Охоронці олігарха Ахметова півроку систематично стежать за журналістом «Схем» || СХЕМИ №205) Журналісти «Схем» помітили за собою систематичне стеження – протягом кількох місяців знімальну групу регулярно «супроводжують» одні й ті ж авто. Виявилося, усі вони належать приватній охоронній компанії Ріната Ахметова – найбагатшого українця, олігарха і частого фігуранта розслідувань «Схем». Редакція вирішила публічно розповісти про ці факти, адже справжні наміри «спостерігачів» невідомі. Журналісти розцінюють такі дії як тиск і сподіваються, що вони припиняться – щоб мати змогу безперешкодно виконувати свою роботу... ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/Kth3HWUEXAs