USD: EUR:
... в Запорожье
Фонд Ріната Ахметова екстрено закуповує 20 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу та передає Міністерству охорони здоров'я

Фонд Ріната Ахметова екстрено закуповує 20 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу та передає Міністерству охорони здоров'я

За особистим рішенням Засновника і в координації з МОЗ Фонд Ріната Ахметова готує до передачі медикам 20 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу.

На думку лікарів, на сьогоднішній день експрес-тестування є найефективнішим способом виявлення та діагностики захворювання.

Досвід успішної боротьби з коронавірусом таких країн, як Південна Корея, показує, що своєчасне тестування (одночасно із заходами щодо ізоляції) допомагає запобігти поширенню епідемії.

«Фонд Ріната Ахметова почав передавати державі засоби та обладнання для боротьби з коронавірусом, ще коли це не було мейнстрімом. Вже три тижні ми працюємо над цим в координації з Міністерством охорони здоров’я.

Сьогодні ми робимо черговий транш – Фонд закуповує для держави 20 000 експрес-тестів, адже саме швидке виявлення носіїв та їхня ізоляція дозволять запобігти епідемії.

До цього Фонд Ріната Ахметова вже передав МОЗ України дві партії висококласних апаратів ШВЛ штучної вентиляції легень – шведського виробництва.

Ще – кисневі концентратори для них, а також ізолюючий мобільний бокс, захисний біологічний і протихімічний костюм, 400 захисних одноразових комбінезонів, 10 тисяч захисних масок, безконтактні термометри», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Фонд також закуповує для Донецької області аналізатор експрес-тестів на коронавірус в комплекті з тест-картриджами для нього. Аналізатор буде доставлено в лікарню Маріуполя. Він дозволить в лабораторних умовах проводити експрес-тестування (найефективніший спосіб виявлення захворювання) і значно прискорити діагностику коронавірусу.

Ще 22 апарати ШВЛ встановлені в автомобілях неонатальної швидкої допомоги, переданих Фондом по всіх округах країни за проєктом «200 швидких для України». Ними можна скористатися для підтримки життя дітей з ускладненнями від коронавірусу при транспортуванні в стаціонар.


Читайте також:

Коронавірус в Україні: Фонд Ріната Ахметова передав МОЗ медичне обладнання для порятунку хворих

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0