USD: EUR:
... в Запорожье
«Енергоатом не буде нараховувати зарплатню працівникам Запорізької АЕС»: російські окупанти розповсюджують чергову брехню

«Енергоатом не буде нараховувати зарплатню працівникам Запорізької АЕС»: російські окупанти розповсюджують чергову брехню

Російські окупанти продовжують тиснути на працівників Запорізької АЕС, примушуючи їх підписувати контракти із фейковою компанією «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або іншим підприємством «Росатома».

Про це повідомляє ДП «НАЕК «Енергоатом».

Задля цього загарбники розповсюджують фейк про те, що нібито з 1 січня «Енергоатом» припинить нараховувати зарплатню працівникам ЗАЕС. Зокрема, тим, хто не може потрапити на робочі місця, бо доступу до них перешкоджають окупанти.

«Ці твердження – чергова безсоромна брехня рашистів! Енергоатом продовжує гарантувати працівникам ЗАЕС виплату заробітної плати й усіх передбачених колективним договором компенсацій, – повідомили в «Енергоатомі» і нагадади, що з   1 січня компанія ще й збільшує надбавки працівникам.

Всім працівникам атомної електростанції, які зберігають вірність країні, 10 квітня 2022 року були встановлені щомісячні надбавки в розмірі 20% від посадових окладів. Наразі сума нарахованих надбавок становить уже близько 500 мільйонів гривень і зберігається на спеціальному рахунку. Виплата повних нарахованих сум буде здійснена персоналу ЗАЕС одноразово у день звільнення станції від окупантів.

З 1 січня 2023 року працівникам тимчасово окупованої ЗАЕС, котрі відмовилися підписувати контракти з «Росатомом», розмір цієї надбавки збільшать до 50%. Рішення про це було підписане 7 листопада 2022 року.

«Українські атомники продовжують мужньо працювати в умовах окупації ворогом найбільшої в Європі – Запорізької АЕС. Попри тортури та шантаж, до яких вдаються рашисти, персонал станції залишається вірним Україні та навіть у найскладніших ситуаціях на своєму, енергетичному, фронті захищає українську ЗАЕС, яка й надалі працюватиме згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі, – проінформували у компанії. – Енергоатом високо цінує всі зусилля працівників станції, які продовжують забезпечувати ядерну та радіаційну безпеку в умовах окупації та постійного тиску з боку загарбників, і далі підтримує кожного з них у цей надскладний час».

На Запоріжжі розшукують студента, якого рашисти три місяці тримали у тюрмі, а потім «депортували»


Читайте також:

Російська армія завдала масований ракетний удар по Запоріжжю: зафіксовано більше 10 «прильотів»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0