USD: EUR:
... в Запорожье
ДТП під Запоріжжям із загиблим хлопчиком: медки розповіли, які травми отримали двоє постраждалих дітей

ДТП під Запоріжжям із загиблим хлопчиком: медки розповіли, які травми отримали двоє постраждалих дітей

Аварія, в якій загинув 10-річний хлопчик і ще двоє дітей постраждали, сталася вчора, 26 серпня, в Комишувасі Запорізького району.

Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги в Запорізькій області.

В результаті страшного ДТП постраждали двоє дорослих і двоє дітей. Відомо, що 3-річний хлопчик отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закриту травму грудної клітини та черевної порожнини, закритий пневмоторакс і відкритий перелом лівої гомілки. У 9-річного хлопчика медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закриту травму грудної клітини, закриту травму грудного відділу хребта і закритий перелом лівого стегна.

Серед постраждалих також 70-річний і 35-річний чоловік. У останнього закрита черепно-мозкову травма, струс головного мозку, закрита травма грудної клітини і множинні садна тулуба. У літньої потерпілого різана рана правого передпліччя.

Нагадаємо, в Запорізькій обласній лікарні помер 12-річний хлопчик, якого різко стало погано в таборі в Херсонській області. Через три дні його перевели в запорізьку лікарню, де діагностували двосторонній набряк мозку з вклиненням стовбура головного мозку. З кожним днем стан хлопчика погіршувався і 26 серпня серце Тимофія не витримало. Медики 50 хвилин проводили реанімаційні дії, але вони виявилися безуспішними.

Читайте також:

У ДТП з перевернутим авто в центрі Запоріжжя постраждала дитина: в поліції розповіли подробиці

“Дельта” шириться Україною. У МОЗ заявили про готовність до нової хвилі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0