USD: EUR:
... в Запорожье
Довічне позбавлення волі: справу колаборантки, яка оголосила себе «мером» Василівки, віддали до суду

Довічне позбавлення волі: справу колаборантки, яка оголосила себе «мером» Василівки, віддали до суду

СБУ передала до суду обвинувальний акт стосовно зрадниці, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами. Представники агресора призначили безталанну акторку Наталію Романіченко на посаду «в.о. голови адміністрації міста Василівка».

Про це повідомляє обласна військова адміністрація.

До свого «високого призначення» новоспечена очільниця міста мріяла про акторську кар’єру. Одного разу навіть була запрошена на участь у масовці в одному з українських серіалів, але успіху не мала.

Зрозумівши, що «зіркове» майбутнє їй не світить, Романіченко зосередилась на  підприємництві та відкрила станцію технічного огляду. Справи йшли кепсько, аж доки у місто не прийшли «Zпасители». Зрозумівши, що настав її «зірковий час», вона запропонувала окупантам свої послуги та, отримавши згоду, почала їм прислуговувати.

На СТО вона налагодила ремонт та фарбування військової техніки рф, забезпечувала постачання запасних частин до техніки. Щоб окупанти оцінили її старання, Романіченко дала вказівку працівниками наносити на пофарбовану військову техніку символ війська-агресора – літеру «Z».

Також вона забезпечила постачання будівельної техніки, із задіянням якої окупанти створили фортифікаційні споруди для протидії ЗСУ.

Зусилля зрадниці не пройшли марно, окупанти запропонували їй посаду виконуючої обов’язки «голови адміністрації Василівки», на що вона з радістю погодилась. Про своє призначення вона повідомила місцевим мешканцям у відеозверненні та закликала «толерантно» ставитись та сприяти діяльності окупаційної влади.

Однак на цій посаді вона довго не протримається, українська феміда покладе край її діяльності, «феніта ля комедія».

Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборантки за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада вчинена в умовах воєнного стану). Обвинувальний акт стосовно зрадниці скерований до суду для розгляду у порядку спеціального судового провадження. Романіченко загрожує довічне позбавлення волі.

СБУ повідомила про підозру колаборанту, який зайняв посаду в так званому «МВС Бердянська» ам’ятник російському поетові


Читайте також:

Контррозвідники показали, як на Запорізькому напрямку працює новий натівський безпілотник, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0