USD: EUR:
... в Запорожье
До уваги водіям: в центрі Запоріжжя встановили нові дорожні знаки

До уваги водіям: в центрі Запоріжжя встановили нові дорожні знаки

Служба інспекторів з паркування інформує про дорожні знаки, які встановили в районі площі Фестивальної.

На ділянці проспекту Соборного, в районі бізнес центру «Форум», встановлено нові дорожні знаки, якими передбачено спосіб паркування транспортного засобу на стоянку вздовж тротуару.

Наявний на сьогодні спосіб паркування «ялинкою» заважає руху транспорту, зокрема громадському, оскільки автівки припарковані так, що подекуди блокують проїзд і по другій полосі. За пропозицією служби інспекторів з паркування, департаментом інфраструктури та містобудування міської ради було внесено відповідні зміни в схему дорожнього руху та встановлено нові знаки.

Недотримання зазначених вимог, щодо способу поставлення транспортного засобу тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень.

Протягом тижня інспектори будуть проводити роз’яснювальну роботу та залишати попередження для автомобілів порушників. З 14 вересня порушники будуть отримувати штрафи.


Читайте також:

Суд оштрафував маршрутника на 17 тисяч за недотримання карантину

На Запоріжжі в кафе сталася різанина: поліція розповіла подробиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Давно пора2020-09-07 23:42:53
а на других местах проспекта типа можно перекрывать движение??!! Весь город елочкой запаркован. Буряк, строй парковки! Машин все больше, скоро коллапс будет