USD: EUR:
... в Запорожье
Для вчителів-зрадників з окупованих територій Запорізької області організували курси перепідготовки «за російськими стандартами»

Для вчителів-зрадників з окупованих територій Запорізької області організували курси перепідготовки «за російськими стандартами»

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники продовжують вести активну системну пропаганду злочинного «русского міра» із максимальним використанням можливостей освіти.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Для цього окупаційна влада призначає вчителів-зрадників на посади в закладах освіти, організовує, проводи ть для вчителів з окупованих територій області «курси перепідготовки навчання за російськими стандартами», а також організовує освітні «рашиські табори» для вивезених до Криму та росії із зони бойових дій українських дітей.

Все це свідчить про те, що окупанти планують проводити активні заходи щодо ведення брехливої антиукраїнської пропаганди серед дітей та студентів. Таким чином загарбники  хочут виправдати війну на території України, злочинно-терористичні дії російського військо-політичного керівництва та нищити історію становлення та розвитку України, повідомляє військове командування Запорізької області.

Нагадаємо, до в усіх окупованих містах, де тимчасово панує проросійська окупаційна влада, вчителів з максимальним тиском змушують відновити навчання у школах – російською мовою та за російськими антиукраїнськими програмами.

«Перший Запорізький» вже писав, що, приміром, в Енергодарі, проросійська влада назначила «директором» міської гімназії місцевого електрика.


Читайте також:

Два танки, десять броньовиків, радіолокаційна станція: втрати рашистів у Запорізькій області за 20 квітня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Дима2022-04-24 22:33:06
Привет из Херсона))
LLL2022-04-23 08:45:38
Відповідь для Д Можна закінчити навчальний рік уже, ( окуповані міста та села України), так як школи нашої громади зробили.
123к2022-04-23 00:47:59
Не понял,атомнойной АЭС руководит электрик,школой руководит электрик,у что много электриков,вы там что курите,я в шоке
Д2022-04-22 22:42:21
Учителя-предатели... А вы кто, суд? Другой вопрос. А что им делать? Вы что то им предоставили, что бы они не работали при окупации? Или им и их детям подыхать теперь, пнтому что города орки вщяли?
Гость2022-04-22 13:54:06
Заголовок у вас странный, учителя придатели ? это не так, ярмо не вешайте, а лучше быстрее освобождайте, дети должны учится! А не ждать пока через 8 или 10 лет война закончится