USD: EUR:
... в Запорожье
«Дистанційка» чи змішаний формат: стало відомо, скільки відсотків запорізьких батьків підтримують навчання в укриттях

«Дистанційка» чи змішаний формат: стало відомо, скільки відсотків запорізьких батьків підтримують навчання в укриттях

Департамент освіти та науки Запорізької ОВА опитав 29,9 тисяч батьків учнів та дізнався їхньої думки щодо вибору форми навчання для дітей. У дослідженні брали участь 29,9 тисяч батьків учнів.

Про це йдеться у статті «Освіта під час війни. Як у прифронтовому Запоріжжі відновлюють укриття у школах і дитсадках, щоб частково відновити очне навчання».

49,17% опитаних назвали найбільш прийнятною для дитини у 2023/2024 навчальному році дистанційну форму навчання. 32,75% – змішану (дистанційну та очну), 18,08%  – очну форму.

Чим молодша дитина, тим більше батьки підтримують поступовий перехід з «дистанційки» на особисте спілкування з педагогами. 13,14% та 31,65% опитаних батьків випускників-одинадцятикласників підтримують очну та змішану форму навчання. Натомість серед рідних дітей-першачків – 35,04% та 39,48% відповідно.

В той же час опитування свідчить про те, що великій кількості батьків (38,11% опитаних) взагалі не відомо про стан підготовки укриття у навчальному закладі їхньої дитини. Тому в обласному департаменті освіти рекомендували освітянам посилити комунікацію і поінформувати рідних учнів та вихованців з результатами облаштування укриттів.

Прийнято остаточне рішення: як навчатимуться школярі з 1 вересня у Запоріжжі


Читайте також:

Окупанти вивозять дітей «на відпочинок» із Запорізької області навіть без дозволу батьків

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0