USD: EUR:
... в Запорожье
Директора комунального футбольного клубу «Металург» звільнили за згодою сторін

Директора комунального футбольного клубу «Металург» звільнили за згодою сторін

Директор комунального футбольного клубу «Металург» Максим Лупашко покинув свою посаду за згодою сторін.

Про це повідомляють на сайті футбольного клубу.

Максим Лупашко залишив посаду директора комунального підприємства «МФК «Металург» за згодою сторін. Разом з ним із клубу також йде і дружина Тетяна Лупашко, яка працювала на посаді керівника відділу кадрів «Металурга».

«Разом ми вигравали перший трофей в історії команди – Кубок Придніпров’я, разом святкували вихід до Першої ліги та продовжуємо триматися наміченого курсу. У цьому році «Металург» досяг ще одного історичного досягнення – не програв жодного матчу за 19 турів у Другій лізі! Дякуємо Вам за роки, проведені у клубі, багаторічну працю та неоціненний внесок у розвиток «Металурга». Від самого початку існування клубу Ви залишалися на чолі цього проекту, створювали гідні умови праці для футболістів і тренерів, а також усіх працівників комунального підприємства», – написали на сайті команди.

Максим Лупашко був директором муніципального футбольного клубу з моменту заснування у травні 2017 року. Раніше він працював директором КП «Центральний стадіон».

У Запоріжжі через будівництво нової дорожньої розв’язки пересаджують величезні дерева, які ростуть біля проспекту, – ФОТО


Читайте також:

У центрі Запоріжжя встановили «Залізний трон Сходу», – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0