USD: EUR:
... в Запорожье
Дезінфекція і ряд перевірок: як в Запоріжжі працює громадський транспорт в «червоній» зоні, - ФОТО

Дезінфекція і ряд перевірок: як в Запоріжжі працює громадський транспорт в «червоній» зоні, - ФОТО

Кожний ранок у водіїв починається з медичного огляду, технічної перевірки і дезінфекції.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Запорізькій області.

Робочий день водіїв обов’язково починається з медичного огляду на підприємстві. Після медогляду водіїв допускають до виходу на лінію. Обов’язкову перевірку проходить і транспортний засіб. Всі маршрутки оглядають на відповідність технічного стану та обробляють дезінфікуючими засобами.

– Зазвичай обробка транспортного засобу проходить ввечері після закінчення зміни. Водії миють автобуси, роблять вологе прибирання. І потім вже вранці додатково механіки обробляють салони. Крім того, на всіх водіїв в салоні автобуса в наявності є спеціальна рідина. Вони проводять між рейсами вологе прибирання салону, – зазначив заступник директора ТОВ «Запорізькі автомобільні лінії» Володимир Пушкаш.

За підготовкою транспорту до виходу на маршрут стежить мобільна група у складі працівників «Укртрансбезопасності» і патрульної поліції. При виїзді з підприємства правоохоронці перевіряють документи і технічний стан автобуса.

Вже на маршрутах мобільні групи перевіряють дотримання карантинних вимог. Поліцейські зазначають, за відсутність маски в громадському транспорті несе відповідальність і водій, і сам пасажир. Тому закликають дбати про своє здоров’я і дотримуватися санітарних норм.

Нагадаємо, в Запоріжжі працівники поліції перевищили свої повноваження. Патрульні безпідставно зупинили жінку та чоловіка, а потім наказали останньому роздягатися. Правоохоронці не знайшли у чоловіка заборонених речовин, проте продовжили знущатися над ним і бити його. Тепер правоохоронцям загрожує до 8 років позбавлення волі.

Читайте також:

У Запоріжжі пільговий проїзд для пенсіонерів буде доступним тільки в певні години

У Запоріжжі п’яний водій зніс електроопору і дорожню огорожу, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0