USD: EUR:
... в Запорожье
Депутати Запорізької облради підвели підсумки перевірки роботи обласного УКБ- ФОТО, ВІДЕО

Депутати Запорізької облради підвели підсумки перевірки роботи обласного УКБ- ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 21 червня, спеціальна робоча група депутатів Запорізької обласної ради провела прес-конференцію за підсумками перевірки роботи департаменту капітального будівництва по реконструкції об’єктів та освоєння коштів.

Депутати провели ревізію по будівництву берегоукріплювальних споруд в Бердянську, з’єднувального каналу між Азовським морем і Молочним лиманом, прибудову до школи в Приморському районі, хірургічний корпус дитячої обласної лікарні, водовідведення в селі Новотроїцьке (Бердянський район), обласного медичного центру серцево-судинних захворювань, полігону твердо-побутових відходів в Гуляйполе, обласного протитуберкульозного диспансеру, реконструкцію системи опалення в селі Широке і багато іншого.

– Коли ми прийшли працювати в 2015 році, то ми не відразу розібралися, як працювати з бюджетом. В облдержадміністрації нам просто надсилали документи з постійними коригуваннями проекту, а гроші просто розмазувалися по об’єктах. За чотири роки ми не побачили жодного пускового об’єкта, і вся діяльність скидалася на якусь економічну диверсію, – розповів член комісії Олег Буряк.

Депутати розповіли, що після відвідування реконструкції скандальної прибудови до дитячого садка “Теремок” в Балабіно було вирішено припинити роботи та перевести гроші на суму в 2,8 мільйона гривень на ремонт Бановської школи в Приморському районі.

Депутат облради Ярослав Криль розповів про те, що в даний час тривають роботи з берегоукріплення в Бердянську.

– Цей об’єкт послужив поштовхом взагалі для створення нашої робочої групи. До нас звернулися місцеві жителі, які були стурбовані тим, що роботи ведуться не у відповідності з проектом. Замість бутового каменю заклали шлак. Також цікавим є історія тендерної процедури: спочатку двічі на тендер не подався жоден учасник і в підсумку торги з берегоукріплення провели по безконкурсній процедурі з одним учасником і збільшеною сумою закупівлі. Ми провели аналіз і виявили наявність сірководню, що згубно впливає на навколишнє середовище, – розповів Криль.

Що ж стосується водовідведення в селі Новотроїцьке, то, за словами депутата Олега Ільїна, який займався вивченням цього питання, об’єкт є вкрай проблемним. Місцеві жителі вклали свої гроші в колодязі, але воду так ніхто і не побачив.

Одним з найбільш багатостраждальних об’єктів є дванадцятирічна реконструкція харчоблоку в Запорізькій обласній лікарні. Об’єкт готовий на 98%, але через деякі недоліки і проблеми з пуско-налагоджувальними роботами його ніяк не можуть прийняти в експлуатацію.

Що ж стосується будівництва хірургічного корпусу в обласній дитячій лікарні, то поки чиновники встигли витратити 19 мільйонів гривень тільки на демонтаж старої будівлі. В даний час правоохоронці розслідують кримінальну справу щодо використання бюджетних коштів.

Також в цьому році депутати погодили виділення трьох мільйонів гривень на початок будівництва аптечного складу для комунального підприємства “Фармація”.

Відносно розчищення промоїни між Молочним Лиманом і Азовським морем, то, до моменту виділення 96 мільйонів гривень Міністерством екології, депутати облради вирішили виділяти щорічно по три мільйони гривень на роботи з відновлення водного сполучення з метою недопущення загибелі водних біоресурсів. За повідомленням членів комісії, на сьогоднішній момент роботи не ведуться.

Що ж стосується перевірки розширення очисних споруд в Гуляйполі, то готовність будівництва становить 40% і знову потребує коригування проектів.

1

Запорожец2019-07-11 12:03:54
Когда же перестанут тырить бюджетные деньги?