USD: EUR:
... в Запорожье
Антикорупційна програма, кадри і розподіл грошей: депутати Запорізької обласної ради зберуться на позачергову сесію

Антикорупційна програма, кадри і розподіл грошей: депутати Запорізької обласної ради зберуться на позачергову сесію

Вже 25 червня депутати Запорізької обласної ради знову зберуться на тридцяту позачергову сесію. Про це стало відомо із відповідного розпорядження голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака.

У тексті документа зазначено, що виникла необхідність провести позачергову сесію на прохання депутатів обласної ради, а також з огляду на службові листи виконавчого апарату обласної ради.

До основного порядку денного увійшли 35 кадрових і бюджетних питаннь. У їх числі звільнення п’яти керівників комунальних установ обласної ради. Серед них і директор музичного училища імені Майбороди Сергій Пелюк, який пройшов узгодження конкурсної комісії і має намір повторно зайняти своє місце після виборів всередині колективу.

Також депутати планують розглянути проект з підтримки своєї колеги з міської ради – депутата Олени Губіної і продовжити їй термін дії контракту, як директора спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей».

Крім усього іншого на червневій сесії депутатам належить затвердити Антикорупційну програму, яку розробляла спеціальна комісія, до складу якої увійшли депутати від кожної фракції і чиновники виконавчого апарату обласної ради. Проект програми був створений відповідно до рекомендацій і методології НАПК.

Також на сесії депутати збираються внести коригування до переліку заходів соціально-економічного розвитку Запорізької області на цей рік. Йдеться про реконструкцію, ремонти, закупівлі обладнання, які виробляються за рахунок коштів депутатського фонду і контролюються народними обранцями. Депутати можуть вкласти всю суму в 700 тисяч гривень в один проект, як це зробили, наприклад, Світлана Абдурахманова або Олексій Сагайдачний, або ж провести розбивку і “вкластися” в кілька дрібних проектів. Були й такі депутати, які вирішили об’єднати свої зусилля всередині однієї фракції і провести глобальну закупівлю в один об’єкт.

Наостанок депутати мають дати “добро” на проведення ремонту фасаду, капітальний ремонт холу і утеплення будівлі “Запорізького обласного центру молоді”.

Детальніше з переліком питань, винесених на сесію, ви можете ознайомитися нижче.

Rozpor 30 Ses by Elmira Shagabudtdinova on Scribd

0