USD: EUR:
... в Запорожье
Депутатку Приазовської сільради від забороненої партії «ОПЗЖ» звинувачують у співпраці з ворогом: справу скеровано  до суду

Депутатку Приазовської сільради від забороненої партії «ОПЗЖ» звинувачують у співпраці з ворогом: справу скеровано до суду

Депутатка Приазовської селищної ради Мелітопольського району від забороненої партії «ОПЗЖ» після окупації частини Запорізької області активно співпрацює з російськими загарбниками. Фігурантка справи також очолювала Приазовський ліцей, який після захоплення став «Державною казенною установою Запорізької області «Приазовська середня загальноосвітня школа № 9».

Про це повідомляють у Запорізькій обласній прокуратурі.

У школі колаборантка організувала навчальний процес російською мовою, змінила форму оцінюючи на п’ятибальну, забезпечила видачу учням підручників російських авторів.

Також вона бере участь у постановочних відеозаписах для пропагандистських ЗМІ та поширює російську пропаганду серед вчителів і учнів.

Прокурори направили до суду обвинувальний акт за фактом колабораційної діяльності директорки Приазовського ліцею та водночас депутата Приазовської селищної ради Мелітопольського району від забороненої партії «ОПЗЖ».

Розміщувала ворожу символіку у школі: вчительці з Мелітополя заочно повідомили про підозру.


Читайте також:

У Запорізькій області загарбники почали примусовий збір підписів на підтримку російського диктатора.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0