USD: EUR:
... в Запорожье
Депутатка Запорізької облради, яка очолювала школу в Кам’янці-Дніпровській, після російської окупації перейшла на бік ворога

Депутатка Запорізької облради, яка очолювала школу в Кам’янці-Дніпровській, після російської окупації перейшла на бік ворога

У Запорізькій області депутатка облради, яка очолювала одну зі шкіл Кам’янки-Дніпровської, після окупації військами країни-агресора міста прийняла пропозицію ворога про співпрацю.

Про це повідомляє прокуратура Запорізької області.

За даними слідства, керівниця навчального закладу після початку окупації погодилась впроваджувати стандарти освіти держави-агресора у підконтрольному їй навчальному закладі. Використовуючи надані ворогом псевдоповноваження, підозрювана оновила програму викладання із використанням російських підручників, змінила форму оцінювання школярів на 5-ти бальну.

Крім цього, з метою отримання підпорядкованим їй колективом вчителів відповідної кваліфікації для викладання дисциплін за сучасними російськими освітніми стандартами організувала їм проходження спеціалізованих курсів підвищення кваліфікації у місті Євпаторії анексованої АР Крим.

Мова про директорку комунального закладу «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» Запорізької обласної ради, депутатку обласної ради, колишню депутатку Запорізької міської ради Ніну Гурську.

Керівником Запорізької обласної прокуратури повідомлено (вочевидь, заочно) про підозру депутатці Запорізької обласної ради у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

У Запорізькій області начальник районного управління ДСНС перейшов на бік ворога: йому загрожує довічне ув’язнення


Читайте також:

У Запорізькій області керівник рибоохоронного патруля перейшов на сторону ворога та передав окупантам флот відомства

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0