USD: EUR:
... в Запорожье
Депутата Запорізької облради, який перейшов на бік окупантів та став псевдомером Дніпрорудного, засудили на 10 років

Депутата Запорізької облради, який перейшов на бік окупантів та став псевдомером Дніпрорудного, засудили на 10 років

Депутат Запорізької обласної ради, який у травні 2022 року добровільно зайняв посаду «главы военно-гражданской администрации г. Днепрорудное» та проголосив себе «головою Дніпрорудненської міської ради», отримав 10 років тюрми.

Про це повідомляє Жовтневий районний суд Запоріжжя.

Судом встановлено, що колаборант перейшов на бік ворога, підтримував російську армію, організовував відновлення соціально-економічну інфраструктуру Дніпрорудного та усіляко сприяв окупантам.   

Судовий розгляд справи проводився без обвинуваченого (спеціальне судове провадження) за участі захисника, якого було призначено державою.

Зрадник отримав покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах влади строком на 15 років, з конфіскацією майна.

Як вже писав «Перший Запорізький», у тимчасово захопленому російськими військами Дніпрорудному окупанти призначили «голову» міської адміністрації». Псевдомером окупованого міста став чинний Запорізької обласної ради Микола Пастушенко. Пізніше його позбавили права слова й участі у засіданнях ради.

Рашисти вдарили по Запоріжжю та Запорізькому району чотирма дронами-камікадзе


Читайте також:

13 загиблих, двоє безвісти зниклих: у центрі Запоріжжя завершили пошуково-рятувальні роботи на місці ракетного удару

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0