USD: EUR:
... в Запорожье
День міста-2021 Запоріжжя: перед святкуванням під час толоки проведуть масштабне прибирання

День міста-2021 Запоріжжя: перед святкуванням під час толоки проведуть масштабне прибирання

У Запоріжжі напередодні Дня міста проведуть масштабну толоку.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв, який наразі виконує обов‘язки міського голови.

«Наближається День народження нашого з вами міста. Ми з вами розуміємо, що карантинні обмеження можуть певним чином вплинути на організацію та проведення масштабних масових заходів. Але, незважаючи на будь-які обставини, кожен житель Запоріжжя у цей день обов’язково повинен мати святковий настрій!  А для цього в місті, в першу чергу, має бути гарно, чисто та яскраво!, – розповів виконуючий обов’язки очільника міста. –  Як наразі організовано процес прибирання та прикрашання Запоріжжя, доповіли голови районних адміністрацій на сьогоднішній нараді».

За словами Анатолія Куртєва, під час наради народилася ідея провести напередодні Дня міста велику толоку.

«Адже перед великими святами ми завжди наводимо чистоту у наших домівках, тож чому усім разом нам не долучитися до прибирання рідного Запоріжжя? Це питання ми обговорили на нараді із заступниками міського голови та представниками відповідних департаментів, – розповів керівник міста. – До великого прибирання, яке триватиме тиждень, ми хочемо залучити колективи комунальних закладів, крупних підприємств, шкіл, дитсадків, лікарень, представників ОСББ, керуючих компаній та бізнесу. Сподіваємося, що такий приклад стане стимулом для кожного, і що 251-шу річницю Запоріжжя ми святкуватимемо у чистому місті. І нагадаю, що я завжди відкритий до співпраці! Тож, якщо у вас є гарні ідеї щодо проведення нашої толоки, долучайтеся!».

Нагадаємо, комунальники готуються до свята і прикрашають ландшафтний парк на «Райдузі».

Як вже писав «Перший Запорізький», через розповсюдження коронавірусної інфекції, цьогоріч Запоріжжя також святкуватиме День міста без традиційного ярмарку на Набережній магістралі.

Натомість вдень буде проходити Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці», а ввечері запорожців запрошують на концерт на «Райдузі», де відбудеться виступ музиканта Pianoboy.

Втім, остаточно ситуація щодо святкування стане зрозумілою ближе до дати проведення дня міста – 14 жовтня, зважаючи на показники захворюваності на коронавірус.


Читайте також:

У Запоріжжі щеплення від COVID-19 вже зробили майже 80% працівників освіти: які школи працюють у звичайному режимі, – СПИСОК

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

4

Гость2021-10-08 12:12:06
Позорник
Сергій2021-10-06 16:38:43
Влада дибілів! У нас помаранчева карантинна зона, яка толока чи прибирання?!
Сергій2021-10-06 16:35:47
Невже немає варіантів зробити толоку чи прибирання ніж зараз, коли Запорізька область увійшла до помаранчевої карантинної зони. У нас влада дибілів?! Чи, можливо подавати на неї до суду?!
Лидия2021-10-06 14:48:51
Просим пана куртева обратить внимание на стометровку в Хортицком районе от церкви до школы 40,это ужасно,грязь, мусор, коммунальные службы, ничего не делают, стыдно за наш город,и за такое управление городом, районом.жители ближайших домов.