USD: EUR:
... в Запорожье
Декан факультету запорізького університету отримала 47 тисяч хабара за вступ студента на бюджет

Декан факультету запорізького університету отримала 47 тисяч хабара за вступ студента на бюджет

Керівник факультету одного з вищих навчальних закладів Запоріжжя вимагала і отримала 47 тисяч гривень неправомірної вигоди за вступ та складання іспитів. Їй вже обрано запобіжний захід.

Про це повідомляють у поліції Запорізької області.

Як вже писав «Перший Запорізький», 16 серпня правоохоронці викрили корупційну схему 58-річної посадовиці. Декан факультету навчального закладу за «винагороду» сприяла у вступі до університету на бюджетну форму навчання та успішному складанню заліків та іспитів під час сесії. Правоохоронці задокументували «на гарячому» факт вимагання неправомірної вигоди: у студента – 6 тисяч гривень, в абітурієнта – 41 тисячі гривень. Фігурантку затримали безпосередньо після отримання всієї суми хабаря.

24 жовтня було закінчено досудове розслідування, а кримінальне провадження відносно хабарниці направлено до Жовтневого районного суду з обвинувальним актом.

Під час досудового розслідування Жовтневим судом службовій особі обрано запобіжний захід у вигляді застави в 99 тисяч гривень та накладено арешт на її майно.

Дії правопорушниці кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Зловмисниці загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Президента «Мотор Січі» взяли під варту, – ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі на будівництві знайшли тіла двох немовлят

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0