USD: EUR:
... в Запорожье
Колишній глава Запорізької області Бриль влаштувався працювати до академії

Колишній глава Запорізької області Бриль влаштувався працювати до академії

Екс-губернатор тепер професор кафедри конституційного права МАУП

Колишній глава Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль 31 липня був прийнятий на роботу професором кафедри конституційного права в Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП). Про це повідомляє 061 з посиланням на судовий реєстр.

9 вересня під час засідання Вищого антикорупційного суду, де розглядалося клопотання прокурора щодо продовження запобіжного заходу у вигляді покладених на підозрюваного певних обов’язків, адвокат Костянтина Бриля заявив, що його підопічний прийнятий на роботу до МАУП, і протягом вересня-жовтня 2019 року перебуватеме у відрядженнях в структурних підрозділах академії по всій Україні. Тому застосування обмежень щодо вільного пересування по території України буде перешкоджати реалізації його конституційного права на працю.

Також захисник вказав в суді, що сім’я Бриля має намір усиновити шосту дитину.


Читайте також:

У Запорізькій області засудять держреєстратора, який незаконно переоформив будівлю “Наутілуса”

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

3

Запорожець2019-11-03 18:17:12
Відповідно до Закону України "Про незаконе збагачення№ з’явиться змога конфіскувати активи, набуті незаконним шляхом протягом чотирьох років до набрання чинності цього Закону. Станом на 01.01.2019, ідеться про активи від 960 500 грн. Це частково вирішує питання у справах, які були закриті після скасування статті про незаконне збагачення. А у цього професора багато незаконо нажитих коштів. Треба ділитися з громадою
Арсений2019-11-02 04:05:46
Від жінок - держслужбовців переходить до студенток?
Студент2019-11-01 23:58:53
Тоже проффессор!