USD: EUR:
... в Запорожье
Колишнього мера запорізького курортного містечка призначили керівником Бердянського району

Колишнього мера запорізького курортного містечка призначили керівником Бердянського району

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову збільшеного у результаті реформи Бердянського району.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті глави держави.

За поданням голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха президент призначив головою Бердянської районної державної адміністрації Олексія Бакая.

Олексій Бакай обирався депутатом трьох скликань Бердянської міської та Запорізької обласної ради. З 1994 по 1998 та з 2010 по 2015 рік займав посаду міського голови Бердянська. Має звання «Заслужений працівник промисловості України».

Раніше президент Володимир Зеленський призначив голову збільшеного Пологівського району. Ним став 50-річний Артур Крупський, який був головою Пологівського району до реформи. Вперше на цю посаду чиновник був призначений ще президентом Порошенком у 2015 році.

Новим головою Василівської районної державної адміністрації став Андрій Холоша, який з кінця 2017 займав посаду першого заступника голови і пізніше став виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації.

Новим головою Мелітопольського району став очільник Мелітополької районної ради, в минулому – заступник міського голови Мелітополя Ігор Судаков.

Нагадаємо, в Запорізькій області 20 існуючих раніше районів збільшили до 5 з центрами в Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Василівці та Пологах.

У Запоріжжі на Хортиці через постійне протікання даху руйнується будівля музею історії козацтва: як він зараз виглядає всередині, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

Запорізький «Завод напівпровідників» продали на аукціоні за 140 мільйонів гривень, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

8 марта2021-04-09 13:53:36
Эх! Если- бы он назначал себе главных смотрителей в свой гарем,типа подобных, может-бы страна и выжила. А так..., все унизительно!