USD: EUR:
... в Запорожье
Бюджети запорізьких громад отримали понад 5 мільярдів гривень

Бюджети запорізьких громад отримали понад 5 мільярдів гривень

У Запорізькій області за сім місяців до місцевих бюджетів надійшло 5 мільярдів 194 мільйони гривень податків. Про це повідомили в прес-службі ДФС в Запорізькій області

Надходження до бюджетів громад зросли на 739 мільйонів гривень або на 17% в порівнянні з показниками минулого року.

Керівник фіскальної служби області Валерій Манько зазначив, що збільшення доходів бюджетів зафіксовано за всіма бюджетоутворюючими платежами.

Так, в січні-липні податку на доходи фізичних осіб надійшло 3 мільярди 268 мільйонів. На другому місці – єдиний податок, якого представники малого і середнього підприємництва перерахували в сумі 728 мільйонів гривень, збільшивши відрахування на 17%.

Місцеві скарбниці отримали понад 636 мільйонів гривень плати за землю, що на 28 мільйонів гривень або на 4,7% більше, ніж в січні-липні 2018 року.

Запорізькі підприємства направили близько 170 мільйонів гривень податку на прибуток, що більше на 110 мільйонів гривень, ніж було раніше.

За користування природними ресурсами фірми заплатили 94 мільйони гривень рентної плати, що на 7,2 мільйона або на 8% більше, ніж за сім місяців минулого року.

Також до бюджетів громад направлено 90 мільйонів гривень акцизного податку з реалізації алкогольної і тютюнової продукції, 86 мільйона гривень податку на майно і 25 мільйонів плати за ліцензії.

0