USD: EUR:
... в Запорожье
Брати наші менші: 5 порад про те, як правильно годувати птахів взимку

Брати наші менші: 5 порад про те, як правильно годувати птахів взимку

Незважаючи на те, що зимові морози ще попереду, “Перший запорізький” вирішив опублікувати декілька порад для тих, хто хоче допомогти пережити холодну пору зимнім птахам.

Багато людей досі не знають про те, що годувати птахів хлібом не можна, адже він не призначений для їх шлунку. Тому перше правило:

  • Не годувати хлібом. Птахи дуже важко його перетравлюють, плюс в хлібі занадто багато білка і жирів, він заповнює шлунок, але не дає достатньо енергії.
  • Не можна згодовувати пташкам зіпсовані (прогірклі і т.п.) крупи. Не треба пригощати птахів печивом, здобними булками, картопляними чіпсами і так далі.
  • Чим можна годувати птахів? Соняшниковим насінням (сирим, несолоним), подрібненим арахісом, сирим несолоним салом, вівсом, просом. пшеницею. Можете класти в годівницю скибочки яблук, багато птахів дуже охоче їх клюють.

Також для синичок, наприклад, можна зробити живильний кекс. Для цього вам знадобиться сире сало (яловиче або свиняче). Його потрібно порізати на шматочки і витопити на повільному вогні. Потім берете силіконову формочку для кексу, засипаєте в неї насіння і заливаєте розтопленим салом. Даєте застигнути, виймаєте з формочки і вішаєте на мотузочці на дерево або балкон. Синиці, повзики і навіть дятли будуть дуже задоволені.

  • Не перегодовуйте птахів! Наповнюйте годівницю один раз в день і не піддавайтеся бажанням підсипати ще зовсім трішечки голодним пташкам.
  • Слідкуйте за чистотою. Годівниця може стати місцем поширення інфекції, тому щодня видаляйте залишки нез’їденого корму, а раз на місяць обов’язково мийте годівницю гарячою водою з дезинфікуючим засобом.

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

2

Людмила Зіменко2019-11-05 16:04:58
Постійно підгодовую птахів - синичок, дятлів, горобчиків взимку. Корм у годівниці має бути постійно, адже пташки будуть чекати їжу десь поблизу, коли годівниця буде порожня. Вони нікуди не полетять і можуть загинути від голоду протягом довгої холодної зимової ночі. Маленька пташечка знасилюється дуже швидко, якщо вона голодна
Оптимист2019-11-01 09:59:28
Диких зверей и птиц нельзя перекормить. Общеизвестный факт! Насыпайте птичкам как можно больше семечек. Как это делаю я.