USD: EUR:
... в Запорожье
«Окупанти постійно ховаються у посадках, але ми їх дістанемо»: українські бійці показали, як воюють на Запорізькому напрямку

«Окупанти постійно ховаються у посадках, але ми їх дістанемо»: українські бійці показали, як воюють на Запорізькому напрямку

На Запорізькому напрямку підрозділ ударних дронів бригади «Червона Калина» знищив ворожу позицію та бойову машину десанту (БМД) росіян за допомогою FPV-дронів.

Про це повідомляється у Telegram бригади «Червона Калина».

У бригаді зазначають, що в подібних операціях необхідно діяти швидко, адже ворог використовує системи РЕБ та власну аеророзвідку.

«Ми щоденно вдосконалюємо нашу роботу. Вчимось обходити ворожу РЕБ, посилюємо маскування та швидкість роботи. Кожну операцію допомагають коригувати інші підрозділи. Зокрема, велику роботу виконує аеророзвідка, яка знаходить ворожі цілі. Окупанти постійно ховаються у кущах і посадках, але ми дістанемо їх, де б вони не були», — розповідає боєць бригади «Червона Калина».

В цей раз «полювання» ударних дронів завершилось знищенням укріпленої позиції ворога та ворожої БМД. Детонація боєкомплекту відбувалась ще декілька хвилин.

Українські війська просунулися біля Роботиного та Вербового у Запорізької області


Читайте також:

Виявлення ДРГ, корегувальників вогню та інших загроз: поліцейські розповіли про роботу блокпостів у Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0