USD: EUR:
... в Запорожье
Безпека мешканців та оборонний бюджет: у Запорізькій ОВА розповіли про пріоритетні напрямки роботи

Безпека мешканців та оборонний бюджет: у Запорізькій ОВА розповіли про пріоритетні напрямки роботи

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров окреслив пріоритетні напрямки роботи обласної влади — це допомога армії та безпека цивільних.

Про це він заявив в етері телеканалу «Україна».

Голова ЗОВА зазначив, що у Запорізькій області триває добровільна евакуація, проте наразі мешканці виїжджають не надто активно.

«Евакуація для нас є пріоритетом. Але слід визнати, що більшість людей, які хотіли евакуюватись, вже виїхали. Наразі мешканці прифронтових населених пунктів все менше евакуюються. Наприклад, за останній тиждень лише шість мешканців погодилися евакуюватися. Здебільшого погоджуються на евакуацію літні та маломобільні люди, але звичайно ми готові евакуювати всіх бажаючих, щоб перемістити їх в більш безпечні місця», — зазначив голова ЗОВА.

Мешканці Пологівського району можуть звернутись для евакуації за телефоном 050-272-72-76, Василівського району — 097-826-20-02.

«Наразі наш пріоритет — це саме допомога армії, і ми бачимо в цьому наш найголовніший захист. Сьогодні на території Запорізької області ми змогли сформувати оборонний бюджет — вже більше півтора мільярда гривень. Тож ми бачимо захист Запоріжжя і Запорізької області лише в тому, щоб повністю деокупувати території нашої держави. В будь-якому іншому випадку неможливо буде забезпечити захист мешканців на території Запорізької області», — сказав Іван Федоров.

Він повідомив, що наразі продовжується облаштування мобільних та стаціонарних укриттів, а також «Пунктів Незламності».

Проводила онлайн-уроки під звуки вибухів: з прифронтового Степногірська евакуювали родину вчительки, — ВІДЕО


Читайте також:

Голова «Укргідроенерго»: На відбудову Дніпровської ГЕС після російських ударів може знадобитися три роки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0