USD: EUR:
... в Запорожье
Бердянці виходять на масові мітинги проти російської окупації, — ФОТО

Бердянці виходять на масові мітинги проти російської окупації, — ФОТО

Мешканці Бердянську влаштовують мирні мітинги, а також відмовляються від “гуманітарної допомоги” з рук російської армії.

Мітинги проукраїнські мешканці міста влаштували на площі Єднання, а також на вулиці Північній біля одного з супермаркетів мережі “АТБ”. З цих місць поїхали ворожі вантажівки, з яких планувалася роздача їжі окупантами, пише ПроБердянськ.

Олександр Свідло, міський голова, розповів, що у місті почали роздавати гарячі обіди: “Бердянськ може сам нагодувати всіх, хто потребує!

Але є й бердянці, які приймали продукти від окупаційних військ:

Жителі Приморську також виходять на мирні мітинги проти військ Російської Федерації – вже вчетверте.
Як уже писав «Перший Запорізький», аналогічні патріотичні мітинги проходять в окупованому росіянами Мелітополі. 1 березня жителі міста вийшли на масову акцію. Мелітопольці голими руками зупиняли військові машини РФ, окупанти відкривали вогонь.

2 березня колона небайдужих мешканців Мелітополя зібралася на площі Перемоги, а звідти колоною вирушили до захопленої росіянами будівлі СБУ. Щоб розігнати людей, окупанти почали стріляти у повітря і не лише. На жаль, один учасник мітингу – мешканець Мелітополя отримав вогнепальне поранення.

3 березня, відбувся черговий масовий патріотичний мітинг, який кожного разу збирає дедалі більше людей. Вчора, 4 березня, тисячі жителів Мелітополя знову вийшли на патріотичну акцію у центрі окупованого росіянами міста.

Читайте також:

Міська влада повернулася до будівлі виконкому: яка зараз ситуація в Енергодарі

У Запоріжжі змінюється робота громадського транспорту: новий графік

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0