USD: EUR:
... в Запорожье
Батьки 14-річного підлітка, над яким познущалися однолітки в Кушугумі, вимагатимуть моральної компенсації

Батьки 14-річного підлітка, над яким познущалися однолітки в Кушугумі, вимагатимуть моральної компенсації

Незважаючи на те, що наразі фізичний стан хлопчика більш-менш задовільний, батьки переживають з приводу психологічної травми.

“Фізичний стан вже більш менш задовільний, але психологічно дуже велика травма. Ніхто на зв’язок з нами із підозрюваних не виходив, ніхто нічого нам не пропонував. У сільраді обіцяли надати психолога безкоштовно. Ми будемо вимагати моральної компенсації з усіх підозрюваних в цій справі”, — розповів журналістам “Суспільного” батько підлітка, якого виписали з обласної дитячої лікарні 17 січня.

За словами адвоката родини, їхня сторона надаватиме клопотання, аби ніхто з учасників не уникнув відповідальності. Наразі триває досудове розслідування.

Своєю чергою, адвокат підозрюваних від коментарів журналістам відмовляється.

Раніше ми повідомляли, що один з організаторів тортур два роки проживав у приватному будинку в Кушугумі без батьків, де постійно влаштовував гулянки, приходив до школи з ножем, яким залякував дітей. Другому підозрюваному рідна мати навіть не збирається шукати адвоката, бо не має грошей.

Нагадаємо, у Кушугумі Запорізького району натовп підлітків жорстоко знущався над 14-річним хлопчиком. Об дитину гасили недопалки, змушували їх ковтати, били і обливали холодною водою. Катування тривало, поки його не знайшла мама.


Читайте також:

Із запорізької колонії намагався втекти психічно хворий росіянин, який вчинив вбивство

На Запоріжжі вантажівка через негоду на смерть збила жінку біля автобусної зупинки, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0