USD: EUR:
... в Запорожье
Колаборант Балицький бреше Кремлю про свої заслуги та хвалиться інфраструктурою Мелітополя, яку побудували ще до окупації

Колаборант Балицький бреше Кремлю про свої заслуги та хвалиться інфраструктурою Мелітополя, яку побудували ще до окупації

Головний колаборант Запорізької області Євген Балицький хвалиться перед кремлівськими кураторами інфраструктурою окупованого Мелітополя, проте побудували її ще до окупації.

Про це розповів законний мер Мелітополя Іван Федоров.

За словами Федорова, якщо почитати російських пропагандистів, то можна з подивом дізнатися, що льодову арену відкрили в Мелітополі «трохи більше року тому», а насправді це було ще у 2021 році. Об’єкт увійшов в перелік 25 спортивних магнітів країни.

Також окупанти кажуть, що нібито «асфальтували» бульвар 30 років Перемоги. Насправді за даними Федорова, з 2019 року місцева влада капітально відремонтувала проїжджу частину бульвару та ще десятки кілометрів доріг, а Мелітополь був містом з найкращими дорогами в області.

Окрім цього, колаборанти стверджують, що «на момент окупації в Мелітополі не було води, світла та газу, місто залишилося без управління». Насправді до середини березня над площею Перемоги майорів синьо-жовтий прапор, управлінська команда знаходилася в Мелітополі, а комунальні служби працювали.

«Безвладдя і беззаконня почалося тільки після того, як до влади прийшли росіяни та зрадники», — зазначив Іван Федоров.

Перед псевдовиборами в Енергодарі окупанти проводять фейкові «соцопитування» та намагаються позбутися камер у під’їздах


Читайте також:

Обстріли житлового кварталу у Запорізькій області: постраждали багатоповерхові будинки, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0