USD: EUR:
... в Запорожье
Alyona Alyona і Green Grey: оголошені перші артисти, які виступлять на запорізькому фестивалі «Khortytsia Freedom»

Alyona Alyona і Green Grey: оголошені перші артисти, які виступлять на запорізькому фестивалі «Khortytsia Freedom»

У цьому році музичний фестиваль «Khortytsia Freedom» відбудеться в Запоріжжі 31 серпня і 1 вересня.

Місце проведення фестивалю залишилося незмінним: в парку Металургів ім. В.Сацький (близько Планетарію). Вхід вільний.

На сторінці заходу в соцмережі Facebook були опубліковані імена артистів, які виступатимуть на фестивалі. У цьому році на «Khortytsia Freedom» буде більше 30 крутих артистів і 3 абсолютно різні сцени: Ethno Stage, Wake UP Stage, Freedom Stage. Організатори розповіли про трьох артистів з кожного напряму.

Ethno Stage – KARNA × гуцул-металл × КАРНА

Групу KARNA можна назвати ветеранами української метал-сцени. Ще в кінці 90-х вони почали експериментувати з карпатським фольклором, і за 20 років ця пристрасть вилилася в новий стиль, рясно пофарбований автентикою – «гуцул-метал».

Крім автентичних прикарпатських нюансів в музиці, яскравою рисою «гуцул-металу» став концертний винахід групи KARNA під назвою «метал-аркан»: під час виступу гітарист і/або басист спускаються зі сцени до публіки; продовжуючи грати, вони опиняються в центрі кола, а в кульмінаційний момент починається слем. Таким чином поєднується традиційний карпатський аркан з елементами світової рок-культури.

Wake UP Stage – Alyona Alyona

Безумовно Alyona Alyona – це найбільше відкриття українського репу за останні кілька років! «Коли читаєш реп, ти можеш сказати більше. Довші рядки – цікавіше історія» – з таким самовираження Alyona Alyona дуже швидко підкорила світ шоу-бізнесу і серця українців і стала відомою і пізнаваною.

«Моє покоління починає свій рух» – вже відгукується містами України.

Freedom Stage – Green Grey

Навесні 1993-го починається відлік історії гурту Green Grey. «Сіро-зелені» уособлюють цілу епоху: разом з ними змінювалася музика, трансформувався світогляд українського слухача і наша країна в цілому.

Їх хіти знайомі кожному українцю. Вони були першими з вітчизняних музикантів, хто побував на нагородженні MTV Europe Music Awards і першими, хто почав виступати спільно з ді-джеєм. Вже 25 років Green Grey йдуть наперекір стереотипам, стираючи межі і кордони у свідомості слухачів.

0