USD: EUR:
... в Запорожье
Аналізатор проб від Фонду Ріната Ахметова: в чому унікальність нового обладнання

Аналізатор проб від Фонду Ріната Ахметова: в чому унікальність нового обладнання

Фонд Ріната Ахметова придбав і найближчим часом передасть МОЗ України суперсучасний аналізатор проб на коронавірус Convergys® PCRtist та змінні картриджі до нього. Він працюватиме в Донецькій області – єдиній, де раніше не було такого обладнання, через що аналізи доводилося відправляти до Києва.

Українські медики розповіли, в чому унікальність цього обладнання.

  • Даний аналізатор призначений для якісного виявлення коронавірусу в лабораторних умовах. Завдяки йому результати тесту стають відомі лише за 40 хвилин.
  • Аналізатор Convergys® PCRtist настільки автоматизований, що практично на 100% виключає вплив людського фактора на процедуру тестування, значно скорочує час дослідження і нівелює ризик помилок.
  • Convergys® PCRtist не вимагає додаткової підготовки води, повітря або газів. Єдина важлива умова роботи – приміщення має бути без пилу, а рівень вологості не перевищувати 85%.
  • Щоб використовувати апарат, медикам не потрібно додатково навчатися, достатньо прочитати інструкцію.
  • Аналізатор проб дозволяє проводити тестування не лише на коронавірус, але й на ряд інших захворювань, починаючи від туберкульозу і гепатиту С і закінчуючи вірусом Денге.
  • Для роботи з Convergys® PCRtist не потрібна велика кількість реактивів – усі необхідні реагенти та контрольні матеріали знаходяться в одному картриджі, що є в комплекті.

Рінат Ахметов надав 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні.

На сьогоднішній день Фонд вже передав державним установам охорони здоров’я дві партії апаратів ШВЛ, ізолюючий мобільний бокс, захисний біологічний і протихімічний костюм, 400 захисних одноразових комбінезонів, 10 тисяч захисних масок, безконтактні термометри, багатошарові респіратори, окуляри.

За особистим рішенням Засновника, Фонд для всієї країни закупив 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Крім того, додатково будуть придбані ще 20 тисяч тестів, як мінімум 200 апаратів ШВЛ, необхідних для порятунку життя людей, та інше обладнання.


Читайте також:

Ахметов спрямовує 300 мільйонів гривень на боротьбу с коронавірусом

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Подписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

5

АМОН2020-04-02 01:32:59
(Монополіст «під прикриттям»:як олігарх Ахметов взяв під контроль цілу промислову галузь | СХЕМИ №229). Рінат Ахметов – найбагатший український олігарх. Гірничо-металургійний комплекс, енергетичні й страхові компанії, банк, медіа, транспортний бізнес, сільське господарство, елітна нерухомість – це загальний, але далеко не повний перелік його нинішніх активів. І він продовжує їх примножувати. І хоча з одного боку він декларує відкритість у своєму бізнесі – з іншого, намагається не афішувати сумнівні надбання. Наприклад, якщо актив дістається йому за сумнівних обставин, то до моменту його «легалізації», Ахметова у бенефіціарах не побачити. Натомість якщо пошукати, у нетрях кіпрських реєстрів можна буде виявити його близьких бізнес-партнерів, ексрегіоналів і пов’язаних менеджерів. Схоже, саме завдяки такій схемі олігарх зосередив у своїх руках контроль над цілою галуззю коксохімічної промисловості та розширив карту металургійних активів, в обхід дозволу АМКУ. ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/yrE9UH8HUXQ
АМОН2020-04-02 01:32:26
(Україна-США: подвійні правила олігарха Ахметова || СХЕМИ №243) Найбагатший і один з найвпливовіших українських олігархів Рінат Ахметов. Бізнесмен, який монополізує цілі галузі промисловості в Україні і розширюється за кордоном. В портфелі активів мільярдера, зокрема, вугільний бізнес у США. Там він скупив низку шахт, видобуває вугілля і експортує його в Україну на свої коксохімічні заводи. Але методи роботи олігарха на батьківщині та за кордоном суттєво відрізняються. Як встановило розслідування Надії Бурдєй: у США компанії українського олігарха платять мільйони доларів штрафів за порушення вимог безпеки на своїх підприємствах. Натомість, в Україні після вибуху на заводі до відповідальності притягують хіба що пересічних працівників цього ж заводу. Примітно, що двоє інших українських олігархів Дмитро Фірташ та Ігор Коломойський вже потрапили в поле зору правоохоронних органів і мають суттєві проблеми із законом у Сполучених Штатах. А як щодо Ріната Ахметова? ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/Uo3KuKP-_sI
АМОН2020-04-02 01:31:48
(Магія джинси: єдинороги відкрили дитячий майданчик). Як перетворити погану реальність у хорошу? Для цього навіть не потрібна магія, а тільки чарівне явище "джинса". Або простіше - "заказуха". Вона може перевтілити все гидке, страшне і моторошне на все прекрасне. Джинса настільки могутня, що здатна перетворити Ляшка на онука Бетмена... ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/90ZCQUMCSJ0
АМОН2020-04-02 01:31:04
(Майкл Щур про Ахметова та його телеканал). ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/LDfV6uHoPkk
АМОН2020-04-02 01:30:21
("МИСЛИВЕЦЬ" ЗА ЖУРНАЛІСТАМИ. Охоронці олігарха Ахметова півроку систематично стежать за журналістом «Схем» || СХЕМИ №205) Журналісти «Схем» помітили за собою систематичне стеження – протягом кількох місяців знімальну групу регулярно «супроводжують» одні й ті ж авто. Виявилося, усі вони належать приватній охоронній компанії Ріната Ахметова – найбагатшого українця, олігарха і частого фігуранта розслідувань «Схем». Редакція вирішила публічно розповісти про ці факти, адже справжні наміри «спостерігачів» невідомі. Журналісти розцінюють такі дії як тиск і сподіваються, що вони припиняться – щоб мати змогу безперешкодно виконувати свою роботу... ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/Kth3HWUEXAs