USD: EUR:
... в Запорожье
США намагатимуться заблокувати продаж

США намагатимуться заблокувати продаж "Мотор-Січ" Китаю, - ЗМІ

Помічник президента США з нацбезпеки Джон Болтон намагається завадити покупці Китаєм підприємства Мотор Січ.

Як пише американське видання Wall Street Journal, покупка підприємства може дати Пекіну важливі оборонні технології, передає “НВ”.

За даними видання, співробітники американської Ради національної безпеки і посольства в Києві працюють над організацією зустрічі Болтона з керівником підприємства.

«Ми збираємося поговорити з українцями про амбіції Китаю і про те, що ми думаємо з приводу того, що замишляє Китай», — сказав один з чиновників.

Він додав, що це є частиною стратегії нацбезпеки.

Видання зазначає, що розглядається питання продажу підприємства групі компаній, серед яких Beijing Skyrizon Aviation.

Раніше повідомлялося, що китайські компанії Skyrizon і Xinwei Group при укладанні угоди щодо купівлі понад 50% акцій ПАТ Мотор Січ візьмуть на себе ряд соціальних і виробничих зобов’язань.

Також повідомлялося, що китайські компанії Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group, що котирується на Шанхайській біржі, в разі отримання дозволу на покупку понад 50% акцій Мотор Січ заплатять до держбюджету $100 млн. 

Читайте також: Запорізький депутат збирається скласти повноваження

Читайте новини Запоріжжя в Telegram – https://t.me/onenews_zp

1

Запорожец - Задунайский2019-08-26 11:56:03
Наложение разного рода санкций, установление экономической блокады, грубое вмешательство во внутренние дела суверенных стран, запреты и окрики - это и есть "свобода" и "демократия" по-американски ! На самом деле не существует ни свободного предпринимательства, ни свободной торговли, ни свободного оборота акций частных компаний - над всем довлеет мрачная тень заокеанского "хозяина мира" - Дяди Сэма, который суёт своё свиное рыло в любой чужой огород !