USD: EUR:
... в Запорожье
87% мешканців Енергодару проти входження Запорізької області до складу росії, – соцдослідження

87% мешканців Енергодару проти входження Запорізької області до складу росії, – соцдослідження

Центр соціологічних досліджень Мелітопольського ДПУ імені Б. Хмельницького на замовлення НАЕК «Енергоатом» дослідив 19-22 вересня громадську думку мешканців Енергодара, який сьомий місяць поспіль перебуває під російською окупацією.

Про це повідомляє Енергоатом.

Опитування організували та провели російською мовою методом CATI (телефонне опитування), вибірка репрезентативна для дорослого населення Енергодару (віком 18 років і старше) за статтю і віком. Було опитано 1160 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 2%, довірча ймовірність – 95%.

Під час опитування респонденти відповіли на два питання:

▪ чи планують вони взяти участь у так званому «референдумі Запорізької області» та голосувати за питання входження до складу росії на правах суб’єкта рф;

▪ чи підтримують вони вихід Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії на правах суб’єкта рф.

За результатами дослідження, 74% енергодарців, які проживають на тимчасово окупованій території, не планують брати участь у голосуванні на референдумі, 16% – готові особисто відвідати дільниці для голосування в разі їх створення, 10% – не визначились.

Відповідаючи на друге запитання, 87% респондентів висловилися проти виходу Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії, 6% – за вихід і приєднання до складу росії, 7% – не визначились.

Упродовж семи місяців війни та окупації Енергодару місцеві жителі, котрі не покинули місто, виступають категорично проти окупаційної влади та приєднання до росії. Результати соціологічних опитувань, що їх публікують російські пропагандистські ЗМІ, є такими ж брехливими, фейковими та далекими від реальності, як і вже заздалегідь заплановані в москві та «спущені» на місця результати псевдореферендуму.

У Мелітополі окупанти зі зброєю примушують жителів «правильно» проголосувати на псевдореферендумі


Читайте також:

СБУ ідентифікувала російських силовиків, яких ворог долучив до організації псевдореферендуму на Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0