USD: EUR:
... в Запорожье
17-річна дівчина та 26-річний чоловік грабували оселі пенсіонерів у Запоріжжі: їх затримали

17-річна дівчина та 26-річний чоловік грабували оселі пенсіонерів у Запоріжжі: їх затримали

Двоє мешканців сусіднього регіону приїжджали до Запоріжжя за легкою наживою. Вони подобово винаймали житло та підшукували жертв. Після вчинення крадіжки зникали.

Про це повідомили у Національній поліції Запорізької області.

Зловмисники назвались представниками міжнародної гуманітарної організації та запропонували 83-річній мешканці Шевченківського району продуктовий набір. Та для цього їй потрібно було написати заяву. Так зловмисники потрапили до житла пенсіонерки.

Поки 17-річна дівчина відвертала увагу пенсіонерки, її 26-річний спільник нишпорив по кімнатах у пошуках цінностей та грошей. Не знайшовши заощаджень, зловмисники вдались до запасного плану – запропонували 500 гривень грошової допомоги. Втім пенсіонерці вони дали 1000 гривень і попросили решту. Коли бабуся діставала гроші, чоловік з’ясував де вона зберігає заощадження. Після того, як «волонтери» пішли жінка виявила зникнення 74 500 гривень.

Зловмисників затримали по «гарячим слідам». Правоохоронці зібрали докази їх причетності ще до 2 аналогічних злочинів у Запоріжжі. У пенсіонерів вони викрали ювелірні вироби на загальну суму в 48 тисяч гривень. Крім того, встановлено, що чоловік перебуває під заставою за скоєння аналогічного злочину в сусідній області.

Слідчі вже повідомили зловмисникам про підозру в скоєнні крадіжки. За скоєне їм може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

Окупаційна влада Запорізької області погрожують кримінальною відповідальністю за лайк та репост у соцмережах


Читайте також:

Пошкоджені квартири багатоповерхівок та приватні будинки: наслідки ворожих ударів по Запорізькій області, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0