USD: EUR:
... в Запорожье
15-річний організатор знущань над хлопчиком у Кушугумі проживав два роки без батьків, - ВІДЕО

15-річний організатор знущань над хлопчиком у Кушугумі проживав два роки без батьків, - ВІДЕО

Батьки малолітнього злочинця поїхали жити до Запоріжжя, а сина залишили одного на проживання у приватному будинку. Другого 15-річного затриманого мати не має наміру рятувати з поліції.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Резонансна подія у Кушугумі Запорізького району обростає новими деталями. Як з’ясували журналісти, призвідник знущань на 14-річному підлітку проживав уже два роки сам у приватному будинку, а його батьки поїхали жити до Запоріжжя. Сусіди розповідають, що протягом двох років у цьому будинку постійно проходили гулянки, а підлітки поводилися неадекватно. Також одного разу підозрюваний, якого звуть Славик, приходив до школи з ножем та лякав їм однолітків.

Другому 15-річному затриманому мати не збирається шукати навіть адвоката, посилаючись на те, що вона не має грошей на адвоката, і цілком спокійно розповідає про те, що сталося.

Через те, що сталося в Кушугумі, навіть думають ввести комендантську годину для підлітків.

Нагадаємо, у Кушугумі Запорізького району натовп підлітків жорстоко знущався над 14-річним хлопчиком. Об дитину гасили недопалки, змушували їх ковтати, били і обливали холодною водою. Катування тривало, поки його не знайшла мама.

Читайте також:

У Запоріжжі від батьківської недбалості померла 4-місячна дитина, — ФОТО

Забетонували у підвалі: стали відомі подробиці резонансного вбивства у Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0